Santykių ABC

Patinkantis vaikinas liovėsi rodyti dėmesį


Man patinkantis vaikinas anksčiau nevengdavo kontakto su manimi, kalbėdavo,prieidavo, tačiau praėjus kiek laiko viskas pasikeitė, nesuprantu, kas nutiko. Jis nebendrauja, neprieina

 

Šarūnas

Sunku pasakyti kas tiksliai nutiko konkrečioje situacijoje, tačiau yra keli galimi labiausiai tikėtini scenarijai, kodėl jis liovėsi tavimi domėtis.
Kas galėjo įvykti:
1. Gali būti, kad labiau tave pažinęs, suprato, kad ne jam esi skirta ir tiek. Pradžioje pasirodei jam įdomi, tačiau po kurio laiko susidomėjimas dingo ir jis liovėsi rodyti dėmesį.
2. Kita galimybė – susirado merginą ar kitą susidomėjimo objektą. Kita mergina patraukė jo dėmesį kaip kandidatė ir jis automatiškai liovėsi domėtis tavimi.
3. Tikėtina, kad tu nerodei jam pakankamai dėmesio, tad jis, negavęs  tavo susidomėjimo ženklų, nuleido rankas ir liovėsi imtis iniciatyvos. Santykių užmezgimui reikalingos pastangos iš abiejų pusių. Vaikinas taip pat nori žinoti, jog mergina juo domisi, kitaip pirminis entuziazmas greitai užgęsta. Kaip pritraukti norimą vyrą, mokau per konsultacijas ir seminarus.

 

 

 


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.