Santykių ABC

Nesmagi situacija santykių pradžioje


Sveiki. Susipažinau su vaikinu internetinėse pažintyse. Jis rodė iniciatyvą, buvo malonus ir aktyviai rodė norą susitikti realiai. Gyvename skirtinguose miestuose, jis Klaipėdoje, aš Šiauliuose. Tačiau susitikome gan greitai. Daug kalbėjome, juokavome. Po šio susitikimo bendravimas tęsėsi toliau, jis minėjo, jog sekmadienis, kuomet jis buvo su manimi buvo įpatingas. Taigi, po kurio laiko jis pakvietė mane nueiti kartu į spektaklį Klaipėdoje. Sutikau. Susitikimas buvo begalo malonus, jaučiau stiprėjančią jam simpatiją. Po šio susitikimo jis jau kitą dieną ėmė kalbėti apie tai, jog sekntis susitikimas- jis atvažiuos  į Šiaulius, ir tai būtų vasario pradžioje. Toliau diskutavome apie tai, kur eisime ir kuo užsiimsime susitikimo metu. Tuomet jam nusiunčiau keliatą nuorodų su renginiais vasario mėnesį. Toliau, po kelių valandų, prisijungusi prie fb perskaičiau, kaip jis koketiškai keičiasi komentarais su kita mergina, vadina ją gražuole. Mano reakcija buvo tokia- išjungiau fb, kad neparašyčiau kažko pikto, norėjau atsitraukt ir pažvelgt į situaciją iš šono. Ir tuomet gavau jo sms, su klausimu, kaip dėl to jaučiuosi, ką perskaičiau fb. Parašiau, kas jaučiuosi sumautai ir ar jis yra tuo patenkintas. Tuomet jis parašė, jog jis jaučiasi negerai, bet atseit aš negaliu kontroliuoti  jo bendravimo, kad situaciją vertinau per savo nuomonę, o ne taip kaip yra ištiesų, Kad per daug skubu į priekį ir skubinu santykius, juos planuodama į priekį. Taigi, nieko neatsakiau į jo paskutinę žinutę, ir nebendraujam nuo tos dienos( keturios dienos). Jaučiuosi apkaltinta neteisingai, šeip jis pats laido sau planuot mūsų susitikimus, o apkaltino tuo mane. Kaip vertinate šią situaciją? Kaip reikėtų man elgtis toliau? Ačiū

 

Sveika,

Faktas yra tas, kad kol kas nėra santykių, kuriuos būtų galima spręsti ir aiškintis. Judu vos pora kartų susitikote ir nesate pora, tik tyrinėjate vienas kitą kaip galimą kandidatą. Jis paflirtavo su kita mergina ir net pats jaučiasi kiek kaltas, tačiau tiesa sakant nepadarė nieko blogo. Jis nėra įsipareigojęs tau taigi blogiausia ką gali padaryti, tai sudaryti nekokį įvaizdį apie save ir prarasti tavo dėmesį ir galimą draugystę. Pasiūlymas labai paprastas – palauk dar porą dienų jo žinutės ir jei nesulauksi, parašyk pati ką nors lengvo kaip „labas, kas naujo?“ ir pan. Jei nori toliau su juo bendrauti, taip ir daryk ir tegul laikas parodo kaip klostysis toliau. Dar kartą – tai tik pati pradžia ir nei vienas nesate kitam įsipareigojęs. Nereikia aiškintis šitos situacijos tarpusavyje nes kol nėra santykių, nėra ko ir aiškintis.

Dėl santykių skubinimo, gali būti, kad abu tikrai paskubinote situaciją ir šiek tiek prisisvajojote į priekį. Jis apkaltino tave? Ką padarysi, gal vyrukas pats pasijuto kaltinamas dėl flirtavimo su kita panele ir bandė gintis taip, kaip mokėjo. Klausimas vienas – ar nori toliau su juo bendrauti ar ne? Jei nuspręsi, kad nori, tuomet taip ir daryk.

Patarimas – duokite sau laiko „apsiuostyti“. Neprisirišk per greitai prie žmogaus, nes gali skaudėti. Santykių pradžia slidus reikalas, duok laisvę ir sau ir jam ir santykiams. Mėgaukitės bendravimu, vienas kito draugija ir tegul įvykiai klostosi savo greičiu.

 

Vaiga ir Šarūnas

 

 


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.