Santykių ABC

Manimi susidomėjo draugės vyras. Ką daryti?


Kaip elgtis, manimi susidomėjo draugės vyras? Niekada nebuvo jokių minčių apie jį, jokio domėjimosi juo, jokio flirto ir t.t. Vedęs vyras. Kiek bendravom, pas juos šeimoje krizė. Ir žinau ir suvokiu, kad esu tik žaisliukas. Kaip man elgtis ir išbristi iš šitos padėties?

Labas,

Geriausia, ką gali padaryti – ignoruoti jį. Bendrauk šaltai, atsakinėk kuo trumpiau ir konkrečiau nesiveldama į gilesnius pokalbius. Jei buvote gerais pažįstamais, draugais arba jis per daug atkakliai rodo dėmesį – pasakyk jam tiesiai šveisiai, kad jis taves nedomina ir nenori turėti nieko bendro su visa susidariusia situacija. Jis turi kuo aiškiau suprasti, jog neketini turėti su juo jokių santykių išskyrus geriausiu atveju draugiškus (nežinau kiek gerai pažįstami esate). Krizė santykiuose kai kuriuos vyrus greitai pastūmėja kitų moterų link ir esi teisi sakydama, jog tu reikalinga nusiraminimui ir atitrūkimui nuo savų problemų, kadangi jam šiuo metu sunku. Nesistenk patarinėti ar skatinti jį tvarkytis santykių su savo žmona. Jų santykiai yra jų pačių reikalas. Jei esate pakankamai geri draugai ir esi linkusi guosti bei išklausyti, teks visa tai nutraukti, nes visas švelnumo išraiškas jis gali panaudoti stengdamasis priartėti prie tavęs. Elkis taip, kaip elgtumeisi atstumdama bet kokį nedominantį vyrą ir anksčiau ar vėliau jis pats supras, jog su tavimi neturi jokių šansų. Laikykis tokios pozicijos, jog tu šitoje istorijoje nedalyvauji ir tokiu būdu greičiausiai iš jos ir išeisi.

Dar vienas žmogus šioje istorijoje yra tavo draugė. Bendravimas su jos vyru, kai šis tavimi domisi, yra teisiausias kelias prarasti jos draugystę. Tinkamas poelgis būtų pasakyti jai, kas vyksta. Žinoma, yra tikimybė, kad ji panaudos tave kaip atpirkimo ožį išlieti savo pykčiui ir nuoskaudai, kad vyras eina į kairę, tačiau greičiausiai atvirkščiai – ji bus dėkinga, kad neslėpei nuo jos to, kas vyksta ir buvai atvira. Turėk omenyje, kad vyro pasakojimas, jog santykiai nesiseka, gali būti ne visiška tiesa. Kartais linkę į neištikimybę vyrai pasinaudoja tokia istorija, kad sumanipuliuotų moterimi ir užmegstų su ja romaną žmonai už nugaros.

Pagarbiai,

Silvija ir Šarūnas


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.