Santykių ABC

Kaip pamirsti zmogu kuri mylejai ir tebemyli?


Kaip pamiršti žmogu kuri mylejai ir tebemyli? Jis mane paliko. Paliko po mūsų nuostabios draugystės. Viskas buvo gerai, kai sužinojau kad esu nieščia Jis apsidžiaugė. Bet… paliko per Valentino dieną. Ir po mūsų išsiskyrimo prašjus 3 dienoms susirado kitą. Nejau jam tie 3 metai buvo pramoga? Ką aš dariau ne taip? Noriu pasistengti Jį užmiršti, nes su kiekviena diena man sunkiau gyventi.. Kaip tai padaryt?

 

Sveika,

Kyla klausimas, ar draugystė tikrai buvo nuostabi ir viskas buvo taip gerai, kaip tau atrodė. Kartais mes nesame linkę matyti pavojaus ženklų, jei nenorime jų matyti. Norime tikėti, kad viskas yra gerai ir pasirenkame gyventi fantazijoje nematydami realaus vaizdo. Nežinau, kokia iš tikro buvo situacija, tad apie judviejų santykius ir vaikiną nespeliosiu, tačiau jei jis tikrai susirado kitą vos tave palikęs, gali būti, kad smarkiai klydai jo atžvilgiu ir nematei, koks žmogus iš tikro yra šalia tavęs.

Tam, kad pamirštum ir judėtum toliau visų pirma reikės laiko. Praėjo vos mėnuo, tad taip greitai ilgai trukusių santykių nepamirši. Padėtų, jei mažiau būtum viena prisiminimuose ir apmąstymuose, daugiau laiko leistum su draugais ir artimais žmonėmis. Puiku, jei turi kam pasipasakoti, išsikalbėti. Kai ką gali tekti daryti per prievartą kuomet nėra didelio noro net judėti iš namų. Būdama viena tik didinsi savo skausmą, nes nori nenori galvosi apie jį ir apie judviejų santykius. Jei turi kažką, kuo nuoširdžiai pasitiki – paklausk, ką jis ar ji matė tavo ir vaikino santykiuose, ką galvoja apie patį vaikiną. Tai nebus tiksli informacija, tačiau galbūt išgirsi kažką, ko negirdėjai iki šiol. Kitas variantas – atvažiuoti pas mus į konsultaciją ir pakalbėti apie tai, pažiūrėti kas galėjo nutikti iš tikro ir kaip to nekartoti sekančiuose santykiuose. Minčių nutraukimo technikos pagalba sumažinsime dalį skausmo, kylančio galvojant apie jį. Kartu galėtume pažiūrėti ar galima energetinės psichologijos technikų pagalba sumažinti tavo sunkią būdeną.

Tačiau kaip minėjau tau šiuo metu  geriausias vaistas yra žmogiškas ryšys su artimais žmonėmis, bedravimas ir pokalbiai su tais, kuo pasitiki.

 

Pagarbiai,

Šarūnas ir Vaiga

 

 


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.