Santykių ABC

Kaip moteriai surengti “varžybas” vyrui?


Laba diena, perskaičiau jūsų patarimus del santykių pradžios ir sekso, nes pradėjau draugauti su vaikinu ir man tai aktualu. Tik nelabai man aišku dėl trečio etapo. Kokias varžybas turečiau surengti? Gal galėtumėt konkrečiau parašyti kaip turėčiau elgtis ar kokių pavyzdžių duoti?

Labas,

Varžybos vyrui yra gana subtilus etapas kurį vienos moterys atlieka natūraliai, o kitom tenka pasimokyti. Vienas svarbiausių dalykų, kuriuos reika žinoti – tai nepradėti gyventi savo antra puse ir jo gyvenimu, ką daro kai kurios moterys. Savo gyvenimo, pomėgių, draugų, norų ir svajonių turėjimas jau bus dalis varžybų, mat vyras jaus, jog nepriklausai jam visu 100%. Vyrai, instinktyviame lygyje, užprogramuoti siekti moters ir ji įdomi tol, kol nėra iki galo pažinta, perprasta. Taigi pirmas patarimas – neapleisk dėl vaikino savo pomėgių ir draugų visiškai. Kita vertus jis turi jausti, jog yra svarbesnis už draugus ar pomėgius, tad teks saikingai paskirstyti dėmesį, kurį skiri jam ir kurį – likusiems gyenimo prioritetams.

Kitas varžybų aspektas yra leisti jam tavimi rūpintis ir lepinti. Mėgaukis jo dėmesiu, priimk dovanas ir nesijausk už tai skolinga. Viskas, ką turi padaryti, kai jis tau ką nors dovanoja ar kur nors nusiveda, tai nusišypsoti ir padėkoti. Moteris, jaučianti save vertę, jau yra idomi ir siektina.

Kai vyras ir moteris dar nėra pora, moteriai patartina bendrauti ir susitikinėti su kitais vyrais, kad jai patinkantis kandidatas netaptų vieninteliu variantu. Taip moteris per daug neprisiriš prie vieno iš galimų vyrų artimai draugystei, o vyras matys, jog yra ne vienintelis ir bus labiau suinteresuotas dėl jos pasistengti. Žinoma, kai jau yra draugystė ir du žmonės tampa pora, susitikinėjimų su kitais neturėtų būti. Kita vertus, net ir esant poroje, sveika, jei vyras pamato, kad jo moterimi domisi ir kiti vyrai. Deja, šiuo atveju pati moteris nieko negali suįtakoti ir pati kalbinti ar flirtuoti su kitais bei stengtis, kad kiti ją pastebėtų, nes vyras į tai gali reaguoti kaip į išdavystę.

Svarbiausia, ką galima pasakyti apie varžybų surengimą vyrui, kurios, vienokios ar kitokios, turėtų trukti visą buvimo kartu laiką tiek draugystėje tiek santuokoje – vyras turi stengtis dėl moters. Jei nėra dėl ko stengtis ir mūšis laimėtas, vyrui pasidaro neįdomu ir jis vis mažiau dėmesio pradeda skirti savo moteriai. Šiuo atveju geriau vadovautis nuojauta ir instinktais nei konkrečiais patarimais, nes ši tema per daug subtili, kad būtų galima parašyti veiksmų seką. Jei persistengsi – vyras pabėgs, nes jam bus per daug, jei pradėsi per daug juo rūpintis ir padarysi jį savo gyvenimo centru, jis atsipalaiduos ir arba mėgausis tavo rūpesčiu nieko pats nedarydamas arba taip pat išeis, nes taps neįdomu. Mėgaukis jo dėmesiu, prašyk pagalbos net tada, kai galėtum padaryti pati, sugalvok ką norėtum nuveikti ar kur nuvykti ir paprašyk, kad jis nusivestų bei negailėk padėkų už jo darbus tau žodžiais bei veiksmais (akivaizdžiai mėgaudamasi tuo, ką veikiate ar jo dovana tau; apkabinimu, bučiniu ir tt). Taip jis bus suinteresuotas pasistengti ir šiuo atžvilgiu turėsite sveikesnę santykių dinamiką.

Pagarbiai,

Šarūnas ir Silvija


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.