Santykių ABC

Vaikinas nejaučia fizinės traukos


Sveiki. Esu sutrikusi, pasimetusi. Mano situacija gan neaiški man, todėl manau, jog nuomonė iš šalies galėtų įnešti daugiau aiškumo.
Taigi, tokia štai istorija…Prieš metus ir keturis mėnesius susipažinau su vaikinu. Bendravom gražiai, laiką leidom smagiai, galėjom kalbėti įvairiausiom temom. Tie susitikimai nebuvo labai dažni, mat gyvenam skirtinguose miestuose. nors manau, jog santykių pradžioje, kuomet reiktų viens kita pažinti, dažnai matytis nebūtina. Tačiau man lyg ir ėmė trūkti prisilietimų, apsikabinimų, kitaip tariant tarp mūsų nebuvo jokio fizinio kontakto.  Man tai labai svarbu, esu turbūt iš tų moterų, kurioms aistra ir fizinis kontaktas yra labai svarbus. taigi, aš jo paklausiau, ar traukiu jį kaip moteris, nes tarsi turėjau pagrindo tuo suabejoti. Jis atsakė, kad taip, įsivaizduoja mus leidžiant laiką kaip vyras ir moteris. Po šito pokalbio jis nutraukė bendravimą. tiesiog atsitraukė, nieko nepasakęs. Aš ir neklausiau, tik sau pasakiau, kad galbūt jam reikia \’pabūti oloje\’, apmąstyti, ir jei jis man skirtas – būtinai sugrįš. Gyvenau toliau, tik santykiams buvau pasakiusi stop. Gyvenau sau. Tai buvo puikus laikas sau, kuomet net supratau, jog tampu laiminga pati tiesiog su savimi, ir man nereikia laimei santuokos ir patogaus vyro šalia. Aš buvau ir tebesu laiminga.
Ir štai, labai netikėtai gavau jo žinutę, kuomet po išsiskyrimo buvo praėję metai. Labai gražiai pasidomėjo kuo gyvenu, ir pasakė, jog jam reikėjo atsitraukti ir pabūti vienam, nes nebuvo tikras dėl to, kas gali tarp mūsų išsivystyti ir nenorėjo suteikti man bereikalingų iliuzijų. Cituoju “Pajutau, jog žmonės, kurie suteikė geras emocijas, padėjo suprasti savo problemas, reikia saugoti ir neprarasti. Supratau, jog žmonės, kurie negriauna mūsų ateidami į mūsų gyvenimus yra vertingi.”
Tada aš jam pasakiau, jog gerbiu jo ankstesnį sprendimą atsitraukti, ir man smagu buvo gauti jo žinutę. Taip mūsų bendravimas prasidėjo vėl. Susitikom. Po to viens kitam atskleidėm savo jausmus, patirtus susitikimo, buvimo kartu metu. jis pasakė:\’ aš su tavimi jaučiuosi be jokios įtampos, jaukiai, su tavim jaučiuosi suprastas, mūsų bendravimas yra lengvas, gilus, galime bendrauti apie viską, gal ir kvailai skamba, tačiau jaučiu tavo sielos artumą. Prisipažinsiu, norėjau su tavim miegoti, tačiau aš nejaučiu seksualinės traukos, aš nežinau, ar tai turi būti iš karto tas seksualumas ir aistros šauti viršų kaip ugnikalnis, čia gal tokie dalykai ne visada greit vyksta\’\’. Taigi. O man priešingai, trauka yra gan stipri. Nors man atrodo, kad mes šokom tiesiai į mentalinį ir emocinį bendravimo lygmenis, o fizinis tarsi išsitrynė. Gal man kaip moteriai reiktų įnešti į santykius flirto, lengvumo? Šiaip, jam pasakiau, kad mes tik draugai, o draugams seksas nereikalingas. Turėjau kažką pasakyti, nuraminti jį.
Štai tokia trumpa istorija. Lauksiu jūsų įžvalgų. Pagarbiai, Ra

Labas,

Su fizine trauka situacija yra tokia – arba jinai yra arba ne. Aistra nebūtinai turi šauti į viršų, tačiau vyrui fizinė trauka atsiranda pati pirmoji, o paskui, jei santykiai vystosi, užsimezga intelektinis ir emocinis ryšiai. Labai retais atvejais, kai vyras stipriai įsmyli, gali įvykti taip, kad kūno trauka jam netenka reikšmės. Energija iš apatinės kūno dalies pradeda kilti į širdį ir seksualinė trauka praktiškai išnyksta. Bet tai toli gražu ne standartiniai atvejai.

Mūsų rekomendacijos tau – nedėti labai daug vilčių į šį vyrą ir papasakosime kodėl. Moteris lėtai bet stipriai prisiriša prie vyro. Jei ji jaučia trauką vyrui ir su juo pakankamai bendrauja, po kurio laiko nesąmoningai pradeda laikyti jį savo sutuoktiniu. Tai mechanizmas moters psichikoje, kuris labai naudingas poros išsaugojimui, bet žalingas tuo atveju, jei aktyvuojasi su netinkamu vyru. Labai gerai pagalvok ar galėsi su juo bendrauti tik kaip draugė ir nieko daugiau nesitikėti. Jei ne – neduok labai ilgai trunkančio šanso judviem ir pasakyk jam, kad būti tik draugais tu negali. Vyras gali jausti trauką moteriai ir bendrauti su ja tik kaip su drauge, kadangi pas jį nėra prisirišimo mechanizmo. Tuo tarpu moteriai geriau su tuo nežaisti savo pačios labui. Turėk galvoje, kad jei bandysi būti su juo tik draugais, greičiausiai rizikuosi galimybe sukurti santykius su kitu vyru, kadangi moteriai labai svarbus emocinis ryšys ir savo sutuoktiniu ji laiko tą, su kuriuo artimiausiai bendrauja. Emociškai suartėdama su šituo vyru uždarysi kelius taip suartėti su tuo, su kuriuo bus ne tik stiprus emocinis ir intelektinis ryšys bet ir abipusė fizinė trauka.

Pabandyk pažaisti su fiziniu kontaktu – apkabinimais, paglostymais, įsikibimais į parankę. Fizinės traukos taip nesukursi, bet gali pažadinti tą, kuri jau yra. Visgi šansas, kad kas nors pavyks – nedidelis. Didesnė tikimybė, kad esi jam nuostabi kaip žmogus, kaip draugė bet fiziškai jo netrauki. Nebandykite kurti santykių ignoruodami tą faktą, kad iš jo pusės traukos nėra ir tikėdamiesi, kad “gal pavyks”. Tokios poros turi didelį pavojų, kad vyras vieną dieną sutiks moterį, kuriai pajus trauką bei aistrą ir atsilaikyti prieš tai jam gali būti neįmanoma. Santykiuose su netraukiančia moterimi vyras laimingas nebus.

Pagarbiai,

Silvija ir Šarūnas Mažuoliai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.