Santykių ABC

Esame pora, tačiau vyras turi kitą


 

Gyvename UK. Gyvename poroje ir…būtume visai laimingi, jei ne mano kančios dėl to, kad jis Lietuvoje turi moterį ir jam priimtinas toks gyvenimas. Jis man nieko nežada, yra tuo klausimu sąžiningas. Tačiau mane kamuoja pavydas. Porą kartų per metus, jis grįžta Lietuvon ir grįžimo tikslas vienas – susitikimai su ja. Mane kankina pavydas, jis trugdo normaliam gyvenimui čia… Nebežinau kaip elgtis, jau keletą kartų savyje buvau nutarusi išsiskirti, bet negaliu, man su juo gera.

Labas,

Tavo partnerio pozicija labai aiški tad bandyti kažkaip ją paveikti nėra prasmės ir būtų nesąžininga jo pačio atžvilgiu. Jis pasirinko tokį gyvenimo būdą , to neslepia, nemeluoja ir nemaitina nebūtais pažadais. Deja, tokioje situacijoje turi tik dvi išeitis jei situacija pati nepasisuks netikėta linkme – arba susitaikyti su tuo, kas yra arba palikti santykius. Netenkinantys santykiai po truputį traumuoja, laikui einant vis mažėja viltis susikurti kažką geresnio su kitu žmogumi, tad turėk galvoje, kad jei ilgai delsi nedarydama sprendimo ir kankinsies, pakenksi savo laimei. Skyrybos ir išplaukimas į nežinomus vandenis toli gražu neviliojanti perspektyva, tačiau įvertink kiek toli tai, ką turi dabar yra nuo to, ką norėtum turėti. Ar pavyks sukurti norimus santykius su kitu žmogumi? Į šitą niekas negali atsakyti.

Vienas galbūt nestandartinis variantas nestandartinei situacijai – pasikalbėti su saviškiu apie tai, kaip jautiesi ir pasiūlyti populiarėjantį atvirų santykių statusą (panašu, kad jis tokį sau kaip tik ir taiko). Neprarasdama  vyro draugijos pradėk pati žvalgytis į kitus kandidatus. Pradėk rimtai vaikščioti į pasimatymus su kitais. Jis nėra įsipareigojęs tau taigi tu taip pat esi laisva. Nepanašu, kad tau lengvai pavyksta susitaikysi su esama padėtimi, tad sujudinti vandenis gali būti sveika ir yra tikimybė, kad situacija pasisuks naujomis kryptimis. Bent jau didesnė nei išvis nieko nedarant. Gali būti, kad vyras jaučiasi labai ramus ir saugus, įsitikinęs, kad tu niekur nedingsi ir galima tik spelioti kaip sureaguos, jei pajus, kad slysti pro pirštus. O jei leis keliauti savais keliais, vadinasi tu jam netaip ir brangi, tad pačiai spręsti ar tai tokie santykiai, kokių norėtum. Šiuo atveju viskas priklauso nuo tavęs, tavo norų ir poreikių. Tiek vyrai tiek moterys neretai įstringa netenkinančiuose santykiuose iš baimės, kad neras nieko kito, nesaugumo, nesugebėjimo būti vieniems. Žvilblis rankoje slepia vieną pavojų – baimę prarasti ir jį, nors tas žvirblis senai netenkina. Faktas, kad visiškai patenkinantys santykiai neegzistuoja, tad belieka pasiimti svarstykles, ant vienos lėkštės sudėti tai, kas yra, o ant kitos tai, ko iš tikro, nuoširdžiai norisi ir pažiūrėti kas bus. Jei skirtumas tikrai kaip tarp žvirblio ir briedžio, galbūt verta susimąstyti ir veikti.

Pagarbiai,

Šarūnas ir Silvija

http://themetapicture.com/mini-lunch-is-served/


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.