Energijos mainai poroje – apie vyro pinigus ir moters švelnumą

Energijos mainai vyras moteris

Energijos mainai poroje skamba mistiškai ir gali atrodyti visiškai nepraktiška informacija. Tačiau nieko mistiško tame nėra ir praktiškumas lengvai patikrinamas kasdienybėje. Įsivaizduokite žmogų, kuris pasitinka jus išskėstomis rankomis, džiaugiasi matydamas, nuoširdžiai domisi kaip jums sekasi. Dabar įsivaizduokite žmogų, kuris pasitinka priekaištaujančia veido išraiška, nepatenkintas, kalba tik apie save. Praleiskite laiką su sveiku, patenkintu gyvenimu žmogumi ir su ligotu, viskuo nusivylusiu ir nuolat basiskundžiančiu. Pabandykite nuoširdžiai dirbti kada jūsų pastangomis džiaugiasi ir/ar už jas atsilygina ir tada, kada negaunate nieko. Nesvarbu kokia stipri jūsų psichika ir kaip atsparūs esate kitų žmonių žodžiams, nuomonėms, nuotaikoms, gyvenimo aplinkybėms – skirtumą ir netgi įtaką jūsų savijautai vienareikšmiškai pajusite. Tai ir yra energijos mainai tarp žmonių – stiprios ir silpnos, davimo bei ėmimo, sveikos ir žalingos žmogui.

Energijos mainai tarp vyro ir moters

Šiame straipsnyje kalbėsime ne apie energijos stiprumą ar kokybę, bet apie baizinį principą kaip energija dalinasi vyras ir moteris būdami pora. Šis principas gali padėti geriau suprasti kodėl santykių mokymai moko skirtingo elgesio ir skirtingų įnašų į santykius iš vyro ir moters. Kodėl moteris ieško vyro, kuris gebėtų uždirbti pinigus, patikimai tvarkytų reikalus, netaupytų ant moters, o vyrą (jau atsikandusį tiesiog grožio ir aistros) traukia moters švelnumas ir jos gebėjimas palaikyti, įkvėpti, džiaugtis vyro pastangomis. Kodėl moteriai užtenka pasakyti nuoširdų ačiū ir vyro pastangos yra atpirktos, o vyrui tenka ne tik žodžiais, bet ir darbais parodyti savo meilę. Ir kas iš tikro slypi už to pajautimo, kad moteris yra moteriška, o vyras vyriškas, kurį imituoti galima tik tol, kol santykiai netampa artimesni.

Seksualinė ir širdies energijos

Žmogaus energetinė sistema, pagal dalį mokyklų, turi tris pagrindinius centrus – seksualinį, širdies ir mentalinį. Pas vyrus dominuoja seksualinis centras. Praktikuojantys energetines praktikas, kurių metu dirbama su šiais centrais, žino, kad būnant naujokais vyrams lengviau nei moterims gerai jausti seksualinį centrą. Pas moteris geriau išvystytas šisdies centras taigi jos jį jaučia geriau negu seksualinį. Mentalinis centras neturi nieko bendro su lytimi ir kada pora jungiasi vien tik per mentalinį centra, t.y. bendrauja tik intelektualiai ir juos sieja tik reikalų tvarkymas, santykiai palaipsniui išsausėja, tampa negyvi, techniniai. Apie mentalinę energiją šiame straipsnyje nekalbėsime.

Energijos tekmė tarp vyro ir moters vyksta ratu, t.y. vyro seksualinė energija (įvairiomis išraiškomis apie kurias pakalbėsime veliau) keliauja į moterį, pas ją kylą į širdį ir yra atiduodama vyrui, pas kurį ji leidžiasi ir vėl atiduodama moteriai kaip seksualinė energija. Kada šiame rate atsiranda stiprių trukdžių, prasideda problemos santykiuose.

Energijų išraiška

Seksualinė energija yra tas pats, kas gyvybinė energija. Ji reikalinga ne tik pradėti naujai gyvybei bet ir mums patiems gyventi, augti, kurti, būti sveikiems, darbingiems bei laimingiems. Viena iš fizinių seksualinės energijos išraiškų yra pinigai. Paprastai tie žmonės, pas kuriuos pakankamai pinigų yra pakankamai gyvybingi. Nesunku pamatyti, kada žmogus visą savo gyvybinę energiją paverčia į pinigus – jis ar ji nuolat pervargusi, liūdnas, neturi niekam daugiau nei noro nei jėgų. Seksualinė energija taip pat naudojama fiziniam darbui, reikalams tvarkyti, problemoms spręsti. Moteris žavi tvirti, energingi, gerai uždirbantys, puikiai besitvarkantys gyvenime vyrai kurie geba gauti tai, ko nori. Tai nereiškia, kad tik tokius vyrus moterys renkasi! Bet tai yra pavyzdys kaip atrodo gerai išreikšta stipri seksualinė energija.

Širdies energija turi visai kitas kokybes. Tai švelnumas, globa, rūpestis, įkvėpimas. Širdies energija šildo, padeda atsipalaiduoti, nurimti, primena mums kodėl mes gyvename, stengiames, einame per sunkumus. Ją įkūnija švelni ir trapiai atrodanti moteris, kurios rankose karys ilsisi po sunkios kovos. Tai energija motinos, supančios ir globojančios vaiką. Vėlgi tai tik simboliniai širdies energijos pavyzdžiai.

Seksualinė ir širdies enegijos individe

Abi energijas turi tiek vyras tiek moteris. Tiksliau tariant visa energija yra seksualinė/gyvybinė, tik jos savybės gali kisti ir pasireikšti kaip širdies ar mentalinė energijos. Kaip individai mes šias energijas naudojame, jeigu sugebame, savo pačių gyvenime nepriklausomai nuo partnerio. Jeigu nemokame, tai yra naudojame tik seksualinę energiją, t.y. tik dirbame, bet darome tą be malonumo ir įkvėpimo, neturime jokių hobių, mums įdomaus laisvalaikio, interesų, tampame ganėtinai nelaimingais žmonėmis. Jeigu naudojame tik širdies energiją, mums sunku uždirbti net elementariam išgyvenimui, trūksta stabilumo, sunku susitvarkyti su emocijomis. Laimingą ir prasmingą gyvenimą gyvenantis žmogus, ar tai būtų vyras ar moteris, geba tiek dirbti, tvarkyti reikalus, susitvarkyti su iššūkiais tiek jausti pasitenkinimą, prasmę, džiaugsmą arba iš to, ką daro arba iš to, kam naudoja uždirbtus pinigus.

Energijų mainai praktiškai

Kaip šios energijos cirkuliuoja poroje praktiškai:

  • Vyras nusivežė savo moterį į restoraną ir už tai sumokėjo (seksualinės energijos dovanojimas). Moteris akivaizdžiai rodė kaip jai gera, kokia ji patenkinta ir nuoširdžiai padekojo vyrui (širdies energijos dovanojimas)
  • Vyras labiau pasirūpina šeimos finansais (seksualinė energija), kad moteris turėtų daugiau laiko sau ir pasirūpintų savo gerbūviu, dėl ko būtų ramesnė, laimingesnė, švelnesnė t.y. turėtų pakankamai širdies energijos.
  • Vyras daro paslaugas moteriai – nuveža kur ji nori, nuperka ko jai reikia ar kas patinka, sutvarko sugedusią mašiną ir t.t. (seksualinė energija). Moteris yra dėkinga, pasidžiaugia, kaip jai pasisekė su vyru, apkabina, paglosto, prisiglaudžia (širdies energija).

Yra toks angliškas posakis – happy wife, happy life – laiminga žmona, laimingas gyvenimas. Labai daug vyrų su tuo sutinka nors labai daug moterų netiki, kad jie taip nuoširdžiai galvoja. Vyras yra laimingas dėl to, kad jo žmona laiminga kaip tik dėl to, kad iš tokios moters jis gauna taip trokštamą širdies energiją, kuri jam suteikia jėgų toliau stengtis, kad šios energijos tiekimas nenutrūktų.

Jokia moteris nemėgsta vyro, apigyvenusio fotelyje, nes tai reiškia, kad ji negauna seksualinės energijos įvairiomis jos išraiškomis. Kad ir kaip romantiškai skambėtų vyras, grojantis po langais gitara ar rašantis poemas, kiekvienas moteris žino, jog tai labai nepraktiška kasdieniame gyvenime. Todėl per daug švelnūs vyrai pradeda sulaukti nepasitenkinimo ir nepagarbos iš savo moterų – joms patinka jų šiluma ir didelis kiekis širdies energijos – ji šildo ne tik vyrą bet moterį, tačiau seksualinės energijos trūkumas pradeda stipriai erzinti. Dožuanai, kurie dovanoja raudonas rožes kiekvieną dieną, labai žavi tačiau turi vieną problemą – jie visiškai nenusiteikę investuoti į moterį seksualinės energijos kasdienėmis jos išraiškomis.

Moterys dažnai nori poroje tarnauti darbais ir reikalų tvarkymais, iki blizgesio prižiūrėtais namais, skalbimais, valymais ir t.t. tačiau jokiam vyrui nėra įdomi išsekusi namų šeimininkė be širdies energijos resursų. Seksualios, aistringos moterys stipriai vilioja vyrus, tačiau tik trumpam nuotykiui, ne ilgalaikiams santykiams. Kad ir kokia žavinga būtų moteris, jeigu ji nepajėgi duoti vyrui pakankamą širdies energijos kiekį, turės problemų sukuriant stabilius, laimingus santykius.

Visa tai nėra vien tik psichologiniai moters ir vyro kaprizai. Tai realūs energijos mainai kurie arba įgalina tiek vyrą tiek moterį dar daugiau vienas kitam dovanoti bei to pasekoje būti laimingiems kartu, arba išsekina ir priveda prie krizės arba mirusių santykių.

Sutrikę energijų mainai

Problemos poroje prasideda tada, kada kažkuris pradeda nevykdyti savo pareigų ir neatnešti į porą tos energijos, kurią tik jis ar ji gali atnešti. O kalbant paparastai, tai nutinka tada, kada vyras liaujasi stengtis dėl moters, kad pasirūpintų jos gerbūviu, o moteris liaujasi būti dėkinga vyrui už jo pastangas, švelni ir maloni jam. Kas be ko moterys tai pat nori padėkų ir švelnumo, o vyrai labai mielai valgo skaniai pagamintą maistą, yra patenkinti, kad namai tvarkingi, vaikai prižiūrėti arba moteris prisideda prie šeimos finansų. Skiriasi skirtingų energijų procentas ir moteriai reikia daugiau seksualinės energijos iš vyro ir šiek tiek širdies, o vyrui – daugiau širdies ir šiek tiek seksualinės. Vienas iš iššūkių šiuolaikinei porai yra tai, kad abu uždirba pinigus. Paprasčiau, kada vyras uždirba daugiau, tačiau jeigu abu uždirba panašiai arba moteris daugiau, ji gali pradėti “nurašyti” vyrą kaip nepakankamą seksualinės energijos tiekėją ir uždaryti savo širdies energijos tėkmę. O kalbant “ūkiškai” – už ką jam dėkoti jei aš viską pasidarau pati? Tokiu atveju moteriai reikia pažiūrėti kur dar vyras deda pastangas vardan jos.

Konsultacijoje vyras pasakojo, kad jo moteris dažnai nori, kad jis ją nuvežtų pas gimines, o jam ten važiuoti labai nepatinka. Paklaustas, ar už tai moteris padėkoja, jis atsakė “o turėtų?”. Nei vienam nei kitam net į galvą neatėjo, kad nuvežimas pas gimines yra vyro paslauga moteriai, kurios jis neturi atlikti kaip kažką savaime suprantamo. Vežiodamas ją ir negaudamas nei padėkos nei šypsenos į savo pusę vyras išseko ir pervargo tai, ko nenori, tik savo paties resursais.

Pinigai nėra vienintelė seksualinės energijos išraiška, bet dalis moterų taip nenori būti dėkingos ir jaustis priklausomos nuo vyro, kad viską skuba padaryti pačios. Jos pasistengia, kad vyrui nebeliktų ką poroje veikti, uždaro širdies energijos tėkmę (nes jis nieko nedaro ir nenusipelnė) ir paskui stebisi, kodėl vyras liovėsi stengtis. Tai viena pagrindinių priežasčių, kodėl anksčiau aktyvus ir besistengiantis vyras atsisėda į fotelį ir daugiau iš jo nepasikelia – moteris jam neduoda širdies energijos, o vyro asmeniniai resursai išseko.

Daugiau apie vyro pasyvumą:

.

Taip pat išsenka moters resursai, kada vyras ignoruoja tą faktą, kad širdies energija, kitaip tariant švelnumas, dėkingumas, meilumas nėra neišsenkamas šaltinis moteryje. Vyras spaudžia moterį dirbti tiek pat, kiek jisai arba pats tinginiauja, simuliuoja veiklą, nelepina ir negloboja savo moters taip, kaip jai reikia. Moteris stengiasi tol, kol jos resursai išsenka, o tada pavirsta į niūrią, pervargusią ir nuolat nepatenkintą moterį, kuri tempia darbo jungą, bet neturi jėgų niekam daugiau.

Partnerio pasirinkimas

Paprastai partneriai neblogai jaučia, ko jiems trūksta, nors būna ir kaip minėtam vyrui, kuris net neįtarė, kad moters dėkingumas poroje yra ne tik normalus, bet ir reikalingas. Kartais toks sutrikimas rodo neteisingą patnerio pasirinkimą, pvz. moteris visada buvo šalta ir sužavėjo tik savo grožiu arba su ja buvo labai smagu tiesiog gerai leisti laiką. Ji smagi vakarėlyje, bet yra labiau aikštinga negu moka būti nuoširdžiai dėkinga. Arba vyras moteriai rodė aktyvumą tik tol, kol užsikariavo moterį, o paskui moteris gana greitai perėmė santykius į savo rankas. stengėsi už abu ir poroje buvo vedama tos iliuzijos, kurią vyras sudarė pačioje pažinties pradžioje. Būna, kad vyras nesistengia net pačioje pradžioje ir moteris sukuria santykius savo pačios resursais kuriais vyras tiesiog naudojasi.

Būna, kad vyras yra šaunus, bet jis turi savas resursų ribas, savą ribotą gyvybinės energijos kiekį ir moteriai tos ribos gali būti per žemos. Ji mato, kad jeigu norės daugiau kelionių, dažnesnių vakarienių restoranuose, gražesnio buto, geresnio išsilavinimo vaikams, šis vyras to suteikti negalės. Tokiu atveju vyras pareigas vykdo, bet moteriai neužtenka jo potencialo. Pabandžiusi sukurti santykius su tokiu vyru, moteris gali tapti irzli ir nepatenkinta, nebent vyras turi kitų stiprių savybių, kurios atperka jo resursų neturėjimą ir moteriai netrukdo pinigus uždirbti pačiai.

Vyrui moters potencialo taip pat gali neužtekti ir dalis moterų tiesiog nėra pajėgios būti pakankamai kantriomis, švelniomis, palaikančiomis. Vyras gali jausti stiprią trauką moteriai, tačiau kaip vyras satykiuose jaučiasi nelaimingas ir išsekęs. Kita dalis moterų tiek išdalina savo širdies energiją vaikams, draugams ir giminaičiams, kad jos visiškai neužtenka vyrui arba lieka tik trupiniai nuo stalo. Tai pagrindinė priežastis, kodėl daliai vyrų vaikų gimimas yra skaudi tema – tai yra ta diena, kada visa moters energija pradeda atitekti vaikui ir niekada nesugrįžta vyrui. Tuo tarpu vyras metų metus daro įnašus rūpindamasis šeima tik savais resursais kol išsenka ir šeima jam tampa ne džiaugsmas ir pasididžiavimas, o jungas. Moteris toliau gauna seksualinę energiją iš vyro, tačiau visą ją, kaip širdies energiją, atiduoda vaikui. Dalis moterų ją atiduoda net ne vaikams, o naminiams gyvūnams ir vyras pradeda jaustis keistai, kada jo moteris su šunimi elgiasi švelniau negu su juo.

Jei norite išsiaiškinti, kur iš tikro nutrūko energijos mainai (o gal jų niekada nebuvo) – pradėkite daryti savo dalį. Darykite ją nuoširdžiai ir stebėkite, ar partnerio elgesys keičiasi. Ar vyro motyvacija po truputį atsigauna ir didėja? Ar moteris labiau atsipalaiduoja, tampa švelnesne, malonesne? Tik tos poros, kurios geba labai atvirai kalbėti tarpusavyje ir neskaudinti vienas kito kalbantis sunkiomis temomis, gali informuoti partnerį apie trūkumą iš jo ar jos pusės, o juo labiau parodyti tokį straipsnį kaip šis. Kitais atvejais partneris tai priims kaip priekaištą ir greičiau turėsite konfliktą nei sprendimą.

Daugiau video įrašų apie įvairias, santykiuose iškylančias problemas youtube kanale: https://www.youtube.com/@SarunasMazuolis/streams

.

/

Šioje svetainėje yra naudojami būtiniausi slapukai (cookies) rinkti duomenims apie svetainės lankomumą. Tęsdami lankymąsi svetainėje automatiškai sutinkate su naudojamais slapukais. View more
Cookies settings
Sutinku
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Privacy Policy

What information do we collect?

We collect information from you when you register on our site or place an order. When ordering or registering on our site, as appropriate, you may be asked to enter your: name, e-mail address or mailing address.

What do we use your information for?

Any of the information we collect from you may be used in one of the following ways: To personalize your experience (your information helps us to better respond to your individual needs) To improve our website (we continually strive to improve our website offerings based on the information and feedback we receive from you) To improve customer service (your information helps us to more effectively respond to your customer service requests and support needs) To process transactions Your information, whether public or private, will not be sold, exchanged, transferred, or given to any other company for any reason whatsoever, without your consent, other than for the express purpose of delivering the purchased product or service requested. To administer a contest, promotion, survey or other site feature To send periodic emails The email address you provide for order processing, will only be used to send you information and updates pertaining to your order.

How do we protect your information?

We implement a variety of security measures to maintain the safety of your personal information when you place an order or enter, submit, or access your personal information. We offer the use of a secure server. All supplied sensitive/credit information is transmitted via Secure Socket Layer (SSL) technology and then encrypted into our Payment gateway providers database only to be accessible by those authorized with special access rights to such systems, and are required to?keep the information confidential. After a transaction, your private information (credit cards, social security numbers, financials, etc.) will not be kept on file for more than 60 days.

Do we use cookies?

Yes (Cookies are small files that a site or its service provider transfers to your computers hard drive through your Web browser (if you allow) that enables the sites or service providers systems to recognize your browser and capture and remember certain information We use cookies to help us remember and process the items in your shopping cart, understand and save your preferences for future visits, keep track of advertisements and compile aggregate data about site traffic and site interaction so that we can offer better site experiences and tools in the future. We may contract with third-party service providers to assist us in better understanding our site visitors. These service providers are not permitted to use the information collected on our behalf except to help us conduct and improve our business. If you prefer, you can choose to have your computer warn you each time a cookie is being sent, or you can choose to turn off all cookies via your browser settings. Like most websites, if you turn your cookies off, some of our services may not function properly. However, you can still place orders by contacting customer service. Google Analytics We use Google Analytics on our sites for anonymous reporting of site usage and for advertising on the site. If you would like to opt-out of Google Analytics monitoring your behaviour on our sites please use this link (https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/)

Do we disclose any information to outside parties?

We do not sell, trade, or otherwise transfer to outside parties your personally identifiable information. This does not include trusted third parties who assist us in operating our website, conducting our business, or servicing you, so long as those parties agree to keep this information confidential. We may also release your information when we believe release is appropriate to comply with the law, enforce our site policies, or protect ours or others rights, property, or safety. However, non-personally identifiable visitor information may be provided to other parties for marketing, advertising, or other uses.

Registration

The minimum information we need to register you is your name, email address and a password. We will ask you more questions for different services, including sales promotions. Unless we say otherwise, you have to answer all the registration questions. We may also ask some other, voluntary questions during registration for certain services (for example, professional networks) so we can gain a clearer understanding of who you are. This also allows us to personalise services for you. To assist us in our marketing, in addition to the data that you provide to us if you register, we may also obtain data from trusted third parties to help us understand what you might be interested in. This ‘profiling’ information is produced from a variety of sources, including publicly available data (such as the electoral roll) or from sources such as surveys and polls where you have given your permission for your data to be shared. You can choose not to have such data shared with the Guardian from these sources by logging into your account and changing the settings in the privacy section. After you have registered, and with your permission, we may send you emails we think may interest you. Newsletters may be personalised based on what you have been reading on theguardian.com. At any time you can decide not to receive these emails and will be able to ‘unsubscribe’. Logging in using social networking credentials If you log-in to our sites using a Facebook log-in, you are granting permission to Facebook to share your user details with us. This will include your name, email address, date of birth and location which will then be used to form a Guardian identity. You can also use your picture from Facebook as part of your profile. This will also allow us and Facebook to share your, networks, user ID and any other information you choose to share according to your Facebook account settings. If you remove the Guardian app from your Facebook settings, we will no longer have access to this information. If you log-in to our sites using a Google log-in, you grant permission to Google to share your user details with us. This will include your name, email address, date of birth, sex and location which we will then use to form a Guardian identity. You may use your picture from Google as part of your profile. This also allows us to share your networks, user ID and any other information you choose to share according to your Google account settings. If you remove the Guardian from your Google settings, we will no longer have access to this information. If you log-in to our sites using a twitter log-in, we receive your avatar (the small picture that appears next to your tweets) and twitter username.

Children’s Online Privacy Protection Act Compliance

We are in compliance with the requirements of COPPA (Childrens Online Privacy Protection Act), we do not collect any information from anyone under 13 years of age. Our website, products and services are all directed to people who are at least 13 years old or older.

Updating your personal information

We offer a ‘My details’ page (also known as Dashboard), where you can update your personal information at any time, and change your marketing preferences. You can get to this page from most pages on the site – simply click on the ‘My details’ link at the top of the screen when you are signed in.

Online Privacy Policy Only

This online privacy policy applies only to information collected through our website and not to information collected offline.

Your Consent

By using our site, you consent to our privacy policy.

Changes to our Privacy Policy

If we decide to change our privacy policy, we will post those changes on this page.
Save settings
Cookies settings